תנאי שימוש
כללי

 • תקנון זה כתוב בלשון זכר רק מטעמי נוחות ויש לראות בכתוב כמתייחס גם ללשון נקבה.
 • הוראות תקנון זה יחולו על כל פעולה שתעשה על ידך באתר, ותהווה את הבסיס המשפטי בכל עניין שבינך לבין אתר שיראל
 • עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון. גלישה ו/או כל פעולה באתר, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
 • הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת שהושלם תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים טרם השלמת תהליך ההזמנה, יחויב המשתמש באתר לפי המחירים המעודכנים.
 • המשתמש בעל כרטיס אשראי בתוקף. המשתמש בעל תיבת דואר אלקטרוני אותה הוא מוסר במהלך ההזמנה ובעל כתובת למשלוח בישראל.
 • בשביל לבצע הזמנה של מוצר יש תחילה לבחור את המוצר מידה, צבע וכמות. לאחר מכן, יש להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. כדי שההזמנה תבוצע במהרה וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
 • מסירת פרטים שגויים בכוונה או ללא הרשאה עלולה להוות עבירה על החוק.
 • לאחר ביצוע הפעולה יתבצע אימות פרטי כרטיס האשראי באמצעות חברת הסליקה ולאחר קבלת אישור מחברת האשראי תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, ובשים דגש כי, עסקת הקנייה תשתכלל רק לאחר ששיראל תקבל אישור מאת חברת כרטיסי האשראי על ביצוע החיוב, בהתאם לנוהלי העבודה הקיימים בינן לבין שיראל אישור על ביצוע ההזמנה יישלח בדואר אלקטרוני.
 • במקרה בו לא אושרה העסקה ע“י חברות האשראי יקבל מבצע הרכישה הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הרכישה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של שיראל. לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה/ או הסדרת תשלום דרך הביט- דרך השירות לקוחות שלנו 0507926603 .
 • יובהר ויודגש, פעולת הזמנה ורכישה תחשב כמושלמת רק לאחר אימות פרטי האשראי ואישור התשלום ע“י מבצע הרכישה וחברת האשראי. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע“י חברת כרטיסי האשראי. ללא אישור סופי מחברת האשראי על אישור העסקה, תהיה ההזמנה בטלה ושיראל לא תהיה מחוייבת כלפי הלקוח בשום דרך לרבות לא בשמירת המוצר במלאי.
 • שיראל לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי–אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של החברה לרבות שביתות
 • המוצר הנרכש יסופק באמצעות חברת שילוח לבית הלקוח תוך 3 ימי עסקים. כל המשלוחים הינם בתשלום על חשבון הלקוח אלא אם נקבע אחרת ע“ שיראל.
 • מועד אספקת המוצרים/שירותים המפורט בדף הפעולה הוא בימי עבודה הנספרים מיום ההזמנה שהוא יום קבלת האישור לעסקה מחברת האשראי של הלקוח (ימי א‘ עד ה‘, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג). שיראל עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ו/או להתאימו לצורכי המזמין, וזאת בכפוף למדיניות חברת ההובלה.
 • בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח-

כפוף ביטול העסקה לכך שמבצע הפעולה יחזיר את הפריט/פריטים שנרכשו באריזתם המקורית, כשהיא שלמה ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא באמצעות שליח על חשבון הלקוח למרכז ההזמנות של שיראל.

שירות לקוחות

 1. בשאלות לגבי המוצרים המוצגים באתר אנו מזמינים אותך לפנות לנציגי השירות-

נציגי שרות לקוחות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל פניה או שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה או לגבי מוצר המוצג באתר ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה מהירה וקלילה בווצאפ [קישור] 0507926603 ולנציג שירות במייל shirenoy25@gmail.com [קישור]

ביטולים

מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן,

למעט ברכישת פריטים מסוימים כגון הלבשה תחתונה .

לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה.

ביטול עסקה/מכירה עי לקוח לפני משלוח המוצר:

במידה ולקוח מעוניין לבטל עסקה/מכירה, יוכל לעשות זאת באמצעות פנייה בטלפון לשירות לקוחות, או באמצעות פניה לשירות הלקוחות של החברה בדואר אלקטרוני shirelnoy25@gmail.com

בכפוף לחוק הגנת הצרכן ומדיניות החזרות וביטולים של החברה שתשתנה מעת לעת ומוצגת בעמוד מדניות החלפות וביטולים.

ביטול לאחר משלוח המוצר:

במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות פניה לשירות הלקוחות של שיראל בדואר אלקטרוני shirenoy25@gmail.com \ בטלפון 0507926603 בכפוף לחוק הגנת הצרכן ומדיניות החזרות בשיראל. במידה והלקוח רוצה להחליף את המוצר על הלקוח לשלוח בדואר רשום לכתובת החנות קריית מוצקין גושן 2 את המוצרים ולבצע החלפה מול שירות הלקוחות שלנו.
החזרת או החלפת המוצר כפופה לכך שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש או התאמות אישיות עבור הלקוח וכל עוד לא נותקה התגית\תווית מן המוצר והמוצר באריזתו המקורית ובאריזה שבו סופק. בכפוף לתנאים שיראל תספק החזר כספי עם גביה של 5% דמי ביטול או עד 100 ₪

ביטול מתוצאה פגם במוצר –

על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך שלושה ימים מיום קבלת המוצר, על–ידי הודעת ביטול בדואר אלקטרוני shirelnoy25@gmail.com לשירות הלקוחות של שיראל- הכול בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

* אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי,

שיראל רשאית לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך.

אחריות ושירות :

תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, כגון צבע לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

משלוחים והחזרות:

הזמנות עד השעה 15:00 ביום עסקים יסופקו ללקוחה עד 3 ימי עסקים על ידי חברת המשלוחים עד בית הלקוח

שעות פעילות שירות המשלוחים 08:00-20:00.

הזמנות שיתבצעו ביום חמישי החל משעה 14:00 ועד מוצ"ש ייחשבו כהזמנות שבוצעו ביום ראשון.

המשלוחים הם לכל חלקי הארץ עד 3 ימי עסקים לא כולל שישי שבת.

איסוף מהסניף :

איסוף מהסניף הינו ללא עלות.

ניתן לאסוף את המוצר מסניף שיראל קריית מוצקין גושן 2